Wszystko o : Obsługa, serwis, programowanie i naprawa czujników TPMS - ciśnienia powietrza w kołach w Premio Decart Opony-Autoserwis Legnica.


TPMS – Tire Pressure Monitoring System, to system monitorujący ciśnienie w oponach  

Dysponujemy odpowiednim sprzętem i doświadczeniem popartym szkoleniami co pozwala nam serwisować system kontroli ciśnienia w kołach. Za pomocą urządzenia diagnostycznego usuwamy kontrolki TPMS i wgrywamy do pamięci samochodu drugi komplet czujników. Bezprzewodowo łączymy się z czujnikiem ciśnienia w kołach co pozwala nam odczytać jego numer, ciśnienie w kole, temperaturę i stan naładowania baterii.

W przypadku uszkodzenia czujnika możemy dokonać jego naprawy za pomocą dedykowanych zestawów naprawczych jakie posiadamy na miejscu.


 

Posiadamy na miejscu w ciągłej sprzedaży czujniki ciśnienia w kołach T-Pro Hybrid 3.5

 
 

Czujnik TPMS T-Pro Hybrid 3.5 jest czujnikiem przeznaczonym do pomiaru ciśnienia i temperatury w pojazdach wyposażonych w układ kontroli ciśnienia kół TPMS. T-Pro Hybrid 3.5 jest czujnikiem uniwersalnym a jego zaprogramowanie wymaga zastosowania urządzenia diagnostycznego TPMS w celu skonfigurowania odpowiedniego modelu pojazdu. Pokrycie czujnika T-Pro Hybrid 3.5 dla pojazdów do 2020 roku wyposażonych w bezpośredni system TPMS wynosi 99%.