Przechowalnia/Hotel dla opon i kół Premio Decart Opony-Autoserwis Legnica.

 
Aby uniknąć niewygodnego przechowywania aktualnie nieużywanego zestawu kół lub opon, można zlecić ich przechowanie w Naszym serwisie Premio. Jest to wygodne, nie trzeba nosić często bardzo ciężkich kół i brudzić wnętrza samochodu.

Na żywotność oraz zachowanie osiągów opon ma wpływ nie tylko ich prawidłowa eksploatacja, ale również sposób ich przechowywania. Składowanie ich w miejscu czystym, chłodnym i suchym, z daleka od chemikaliów oraz ostrych przedmiotów może zahamować postęp zmian starzeniowych opony, podczas gdy ich niewłaściwe przechowywanie powoduje wietrzenie i pękanie gumy oraz ich odkształcanie się.
Opony składowane są w specjalnie do tego przygotowanym magazynie, w warunkach zgodnych z wymogami technicznymi i zaleceniami producentów. Dzięki temu zachowują one swe właściwości przez cały okres składowania, co korzystnie wpływa na ich żywotność.
W Naszej przechowalni utrzymywane są odpowiednie warunki przechowywania. Nie ma bezpośredniego dostępu światła i promieni UV, nie ma substancji chemicznych,zachowana jest odpowiednia temperatura,a magazyn jest ubezpieczony.