O nas

Autoryzowany Serwis Ogumienia DECART, MIECZYSŁAW  KOZA, Legnica

Jesteśmy firmą z prawie 50-letnim doświadczeniem na rynku oponiarskim. Specjalizujemy się w kompleksowej i profesjonalnej obsłudze ogumienia. Nasze usługi świadczymy dla każdego rodzaju pojazdów, zarówno dla samochodów osobowych, dostawczych, jak i rolniczych.

W 1995 r. Serwis Ogumienia DECART otrzymał autoryzację Firmy Oponiarskiej Dębica. Jako pierwsi w mieście, działamy w ramach sieci PREMIO, która jest liderem w branży serwisów samochodowych.

W autoryzowanym Firmowym Serwisie Ogumienia DECART dbamy o naszych Klientów, a także o ich bezpieczeństwo na drodze. Serwis został wyposażony w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt, który wpływa na wysoką jakość wykonywanych usług. Używamy i rekomendujemy produkty tylko od znanych i renomowanych producentów na rynku. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie doradzą w tematyce opon i zapewnią przyjazną obsługę. Jako Firmowy Serwis Ogumienia DECART chcemy utrzymać stały i wysoki poziom zadowolenia u naszych Klientów, dlatego nieustannie dbamy o kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach, sprzęt, obsługę, produkty oraz bierzemy pod uwagę dynamicznie zmieniające się wymagania i potrzeby Klientów.

Oferujemy serwisowanie ogumienia, montaż opon , wulkanizację, pompowanie kół azotem, wymianę oleju, płynu hamulcowego, tarcz oraz klocków hamulcowych. Ponadto, obsługujemy i serwisujemy czujniki ciśnienia w kołach Tire Pressure Monitoring System (TPMS).

Nasi Klienci mogą skorzystać także z usług: prostowania, renowacji i piaskowania felg oraz obsługi i serwisu klimatyzacji. Ponadto, oferujemy sprzedaż akcesoriów samochodowych związanych z oponami (łańcuchy, felgi) i nie tylko. W naszym sklepowym asortymencie dostępne są także inne produkty motoryzacyjne tylko znanych producentów m.in. oleje, płyny, żarówki czy wycieraczki.

Dodatkowo, naszym Klientom oferujemy profesjonalny i nowoczesny wyjazdowy serwis ogumienia. To mobilne rozwiązanie umożliwia naprawę opon na drodze w każdym miejscu. 

Firmowy Serwis Ogumienia DECART mieści się przy ulicy Opolskiej 15 w miejscowości Legnica. Dla Klientów jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18, a w soboty 8-16.

Jeśli chcesz się skontaktować z serwisem DECART możesz to zrobić na trzy sposoby. Zadzwoń pod podany numer telefonu, napisz wiadomość e-mail lub skorzystaj ze specjalnego formularza kontaktowego. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce „kontakt”.

Możesz nam zaufać.

Zapraszamy do współpracy!

MIECZYSŁAW KOZA, Legnica.