Naprawa, serwis i wymiana opon w Legnicy


Wymiana Opon - Legnica? Tylko w autoryzowanym, firmowym serwisie DECART

Nasza firma to kompleksowa naprawa oraz wymiana opon. Prawie 50-letnie doświadczenie w branży oponiarskiej pozwala nam na oferowanie tylko najwyższej jakości usług. Posiadamy nie tylko profesjonalny i nowoczesny sprzęt, ale także wykwalifikowaną kadrę, która z chęcią udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania w temacie opon. Wiemy, jak ważny jest dla Klienta profesjonalizm, dlatego odbywamy regularne szkolenia, mające na celu udoskonalenie naszych umiejętności i poszerzenie niezbędnej, specjalistycznej wiedzy.

Dlaczego istotne jest serwisowanie opon w profesjonalnych punktach, jak np. DECART -  serwis opon, Legnica?

Serwisowanie opon jest niezwykle ważne. Regularna kontrola ogumienia, ciśnienia w oponach, a także stanu bieżnika gwarantuje bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy.

Ciśnienie wpływa na stabilność i prowadzenie auta. Dzięki prawidłowemu ciśnieniu koło zachowuje odpowiednie parametry toczenia się, a także przyczepności. Jeśli opona nie ma prawidłowego ciśnienia szybciej ulega zużyciu i przegrzewa się. To może prowadzić do utraty panowania nad samochodem. Stan ogumienia i bieżnika również rzutuje na przyczepność auta.

Odpowiednio wyważone koło będzie toczyło się równo i gładko oraz nie będzie się szybko zużywać. Pompowanie kół azotem sprzyja utrzymaniu stabilnego ciśnienia w kole nawet podczas zmiany temperatury, w przeciwieństwie do zwykłego powietrza. Ponadto, dbanie o sezonową wymianę opon pozwala na dostosowanie auta do każdych warunków pogodowych.

Wszystkie parametry wpływają na bezpieczeństwo podczas jazdy, co powinno być priorytetem dla każdego kierowcy, jak i dla każdego pracownika serwisu opon. Dlatego, jeśli czeka Cię wymiana opon, a Legnica jest blisko Twojego miejsca zamieszkania – zajrzyj do nas!

Firma DECART jako kompleksowy serwis oponLegnica proponuje swoim Klientom skorzystanie z różnych usług: naprawy lub wymiany opon, montażu, wyważania kół,  pompowania kół azotem, serwisowania i obsługi systemów monitorujących ciśnienie w oponach tzw. TPMS. Zajmujemy się także prostowaniem felg, a także ich renowacją i piaskowaniem. Dodatkowo, zachęcamy do skorzystania z szerokiego asortymentu wysokiej jakości akcesoriów motoryzacyjnych tylko od renomowanych producentów. Gwarantujemy profesjonalną, przyjazną i pomocną obsługę.

Ponadto, naszym Klientom dajemy możliwość skorzystania z przechowalni opon w sezonach: letnim i zimowym. Dzięki temu, nie muszą się martwić o miejsce dla nich. Ogumienie jest przechowywane w odpowiednich warunkach m.in. w stałej temperaturze, z dala od wpływu czynników atmosferycznych, które pozwalają na dłuższe zachowanie odpowiednich parametrów opon.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w serwisie opon DECART w Legnicy.